O mne

Od roku 2014 mám tú česť zastupovať občanov Slovenskej republiky v druhom najväčšom demokratickom parlamente sveta. Mojim hlavným cieľom je, aby naša krajina bola silným a sebavedomým partnerom v prosperujúcej a jednotnej Európe.

viac info

o_mne_ivan_stefanec_vas_poslanec_ve_europe

Do aktívnej politiky som vstúpil v roku 2006. Moje rozhodnutie bolo motivované tým, že ako človek z podnikateľského prostredia som denno denne videl, aké prekážky a problémy spôsobujú podnikateľom politici svojimi rozhodnutiami. Tie sú navyše často motivované nie snahou veci zjednodušiť, ale naopak ešte viac ich komplikovať. Pochopil som, že ak chcem, aby veci v našej krajine fungovali lepšie, musím sa o to snažiť s mandátom od jej občanov….
viac info

ivan_stefanec_skuseny_politik

Biznis je v krajine, kde sa dodržiavajú pravidlá, najférovejšou hrou. Dostanete len peňazí, koľko do svojho projektu vložíte umu, snahy a pracovitosti. Ak som sa za viac ako desaťročie v podnikaní niečo naučil tak to, že aj ten najmenší podnikateľ je lepším odborníkom na dane, odvody a zákonník práce ako profesionálny politik….
viac info

com_ma_naucil_biznis_cover

Dostať za dobrú prácu ocenenie nie je hanbou. Počas svojej kariéry som ich získal niekoľko a každé z nich patrí nielen mne ale aj mojim spolupracovníkom a zamestnancom spoločností, ktoré som viedol. Bez dobrého tímu nemá žiadna činnosť šancu na úspech…  viac info

odmena_za_pracu_cover

Šport dokáže človeka naučiť veľa vecí. Férovosť, solidaritu, úctu k súperovi. Ale aj vytrvalosť, ochotu obetovať sa a spamätať sa z prehry. Toto všetko sú zručnosti, ktoré mi dal šport a ktoré mi pomáhali v biznise aj v politike…
viac info

ivan_stefanec_velky_sportovec